HABERLER

BMW G SERİSİ ARAÇ YAZILIMLARI HAZIR

US Performance mühendisleri 2010 yılından itibaren F10 kasa kodlu 5 Serisi BMW araçlarında geliştirmiş oldukları yazılım sayesinde yüzlerce müşteriye sorunsuz kaliteli hizmet sundu. Türkiye pazarında olduğu kadar Dünya genelinde birçok ülkede yazılım dosyamız kendi kanıtlamış oldu.  US Performance olarak F Serisi Kasa Kodlu araçtan bayrağı devralan G serisi yazımlarımızı da bğtğn motor kodları için tamamlamış ve test aşamasını bitirmiş bulunmaktayız.


MERCEDES CLA VE A SERİSİ ARAÇLARIN YAZILIMLARI HAZIR

US Performance yine farkını ortaya koydu

 

Uzun süredir beklenen Mercedes CLA ve A Class araçların Chip Tuning dosyası ve Yurt İçi ve Yurt Dışı 30 araç üzerindeki testlerimizi %100 başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.

Her zaman olduğu gibi bir ilke daha imzamızı atıyor ve mühendislerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.


VOLVO 1.6 DİZEL ARAÇLARIN YAZILIMLARI HAZIR

Volvo 1.6 D2 araçların yazılım dosyaları hazır. Uzun zamandır beklenilen bir haberdi üstelik aracın ECU sökülmeden OBD2 soketi üzerinden uygulanmaktadır. Türkiye' de ve Dünya'da ilkleri gerçekleştirmekten kıvanç duymaktayız.


TÜRKİYE'NİN KALBİ İSTANBULDAYIZ.

US Performance Türkiye'nin ilk araç yazılımı geliştiren ve uygulayan firmasıdır. Yaklaşık olarak 18 Yıllık bir tecrübeye sahip firmamız Türkiye' nin kalbi İstanbul ' da Ankara'dan sonra ikinci merkezine kavuşmuştur. Üstelik direk bayilik olarak değil Araç yazılım ve otomotiv mühendislik konusunda 15 yılı aşkın bilgi deneyim ve birikimi ile firmamızın değerli mühendisi istanbul merkezinde görevine başlamış bulunmaktadır. Herkese hayırlı olmasını dileriz.Whatsapp
scroll up