Chip Tuning

Chip Tuning

US Performance neden tercih etmelisiniz.

 • Özel yüksek kaliteli, güvenli ve Dyno-test remapped dosyaları;
 • En iyi performans sonuçlarına sahip dosyaları ayarlama;
 • Özel istek ve şartlar beklentisine çözüm üretme;
 • Dosyaların% 95'i Mustang Dyno üzerin test edildi;
 • Yüksek müşteri hizmetleri seviyesi, teknik destek;
 • Standart çevrimiçi dosya portalı yok, her zaman kişisel iletişim;
 • US Performance piyasadaki tüm araçları ve tüm sağlama toplamlarını destekler;
 • Uygun fiyatlar ve bayi avantajları;
 • Stage 1, Stage 2, Stage 3, Vmax, DTC ve DPF programlama;
 • Mustang 1400 Whp Dyno kendi tesislerimizde test yapmak için kurulmuştur;
 • Otomotiv yazılım geliştirme ve chiptuning konusunda 16 yılı aşkın deneyime sahip programcılar geliştirme yapmaktadır.

US Performance Araştırma ve Geliştirme

US Performance sürekli ürün geliştirme için kendi Ar-Ge departmanına sahiptir. En iyi sonuçlar ve performanslar için ECU remapping için gelişmiş bir Dyno kullanır.

Programcılar otomotiv endüstrisinde yıllarca sertifikalı ve çalışıyor. İyi bir otomobil bayi ağı ve en son donanıma yapılan yatırım sayesinde, US Performance uzmanları size her zaman en iyi özel yeniden üretilmiş dosyaları sunabilir.

 

- ÖZELLİKLER Chip Tuning !

Orijinal yazılım ayarlarını geri yükleyin.

Debriyaj basınç artışı gibi DSG / otomatik şanzımana daha da fazla ayarlama (tüm SW modellerinde değil), Tork sınırlayıcı ayarlarında, vites küçültme / vites küçültme vites devir hızının azaltılması, Devreye alma kontrol devri ayarı, Devreye alma kontrolünün etkinleştirilmesi, Kılavuzda vites küçültme / vites küçültme ayarları mod ve özel maks. RPM (D + S + M). Chiptuning fiyatlarla daha fazla bilgi için arayın.

Temel DSG / Otomatik arama. Tork sınırlayıcısı, vites büyütme / küçültme vites değiştirme hızı azaltma, değiştirilmiş kalkış ve Başlatma kontrolünün RPM ayarlarında ayarlamalar. 

Girdap Flaps çıkardıktan sonra yazılım ile ayarlanması. ECU’da mevcutsa daima hata kodlarını girin.

Başlat ve Durdur sistemini devre dışı bırakın. ECU’da mevcutsa daima hata kodlarını girin.

Devir sınırlayıcısının ayarlanması.

Pop & Bang Crackle haritasının programlanması.

Gücü ve torku gerçek zamanlı olarak gösteren dijital performans sayaçlarının (BMW / Mini / VAG) ayarlanması.

O2 / NOx sensörü fonksiyonlarının kaldırılması. ECU’da mevcutsa daima hata kodlarını girin.

Hava Kütle sensörünün kapanması. ECU’da mevcutsa daima hata kodlarını girin.

Başlatma Kontrolünün Programlanması. Motoru kalkış için en ideal devir sayısında bulundurarak şanzıman ve çekiş sisteminin en verimli şekilde kullanılmasını sağlar. Bu sayede de kusursuz bir kalkış ve pürüzsüz bir hızlanma elde edilir. Ayrıca turbo beslemeye sahip araçlarda daha iyi sonuç vermektedir.

Soğuk bir motorla aracın daha iyi çalışmasını sağlamak için yazılım değişikliği.

Dizel motorlu taşıtlar için Sert Kesim Sınırlayıcısının programlanması.

E85 Biyoetanol ile çalışan araçlar için yapılan yazılım.

Bir silindir deaktivasyon sistemi, motor silindirlerinin birkaçını kapatarak motor hacmini küçültmekte ve böylece sadece açık kalan silindirlerin yakıt yakmasını sağlamaktadır. Kapalı olan silindirdeki pistonlar yakıt yakmadan beklemeye geçerler. Modifiye uygulaması yapılan araçlarda isteğe bağlı olarak bu sistem devre dışı bırakılmaktadır.

Cadde tipi araçlara sonradan uygulanan büyük çaplı turbo uygulamalarında turbo boşluğunu azaltmak için motor kontrol ünitesine yapılan programlamadır. Bu eklemenin esas nedenlerinden biride egzozdan çıkan çatırtı-patırtı ve ateş etme sesleri diyebiliriz.

DTC'lerin Silinmesi (Diyagnostik Hata Kodları)

Aracınızda bulunan Katalitik Konvertör sorunlarının giderilmesi ve aracınızın tekrar uygun egzoz emisyon değerlerini yakalaması için yapılan programlama işlemidir.

Aracınızda bulunan Egzoz Geri Dönüş Valfi (EGR) sorunlarının giderilmesi ve aracınızın tekrar uygun egzoz emisyon değerlerini yakalaması için yapılan programlama işlemidir.

Aracınızda bulunan Partikül Filtresi (DPF) sorunlarının giderilmesi ve aracınızın tekrar uygun egzoz emisyon değerlerini yakalaması için yapılan programlama işlemidir.

Maksimum hız sınırlayıcısının kaldırılması yada kurumsal firmalar için belirtilen hızın üzerine aracın çıkmaması için kullanılan uygulamadır.

Stage 1, motor yönetim sistemini yazılımla değiştirerek bir aracın performansını optimize etmekten ibarettir. Gaz pedalı, tork sınırlayıcı, turbo şarj basıncı, yakıt / hava oranı ve yakıt basıncı gibi motor parametrelerinin yeniden ayarlanması ve üretici standartlarına uygun yazılım programlanmasıdır. Güvenli ve %100 testlerden başarılı geçmiş dosyalar kullanılarak yapılmaktadır.


Whatsapp
scroll up