Kurumsal

Kurumsal

2002 yılında Ankara' da Şaşmaz Sanayi Sitesinde ticari hayatımıza başladık. Kurulduğumuz günden beri araç yazılımları konusunda kaliteli hizmet ve yüksek müşteri memnuniyeti ilkemiz sayesinde sektörün önde gelen firması olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye genelinde müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına 2016 yılında İstanbul Kadosan Sanayi Sitesinde hem araç yazılımı hem de mekanik olarak hizmet sunan şubemizi açtık. Aracınız hakkında her konuda bilgi almak için merkezimize ve şubemize bekleriz.

MAKSİMUM GÜÇ VE TORK

Aracınıza özel olarak hazırlanan US Performance değerleri ile fark yaratın.

3 YIL GARANTİ

Yazılım uygulanan her araç 3 yıl 100.000 km boyunca orjinale dönme, güncelleme, servis giriş çıkışları gibi durumlarda tekrar yazılıma ücret ödemez, US Performance garantisi altına alınır.

15 YILLIK TECRÜBE

US Performance, merkez olarak Türkiye' de Ankara'da bulunmaktadır ve yaklaşık 15 senedir profesyonel motor yönetim sistemleri yazılımları geliştirmektedir. Senelerce yapılan araştırmaların ve düzenli çalışmaların sonucunda, içten yanmalı motorlar,otomobil teknolojileri ve her çeşit araç modifikasyonu üzerine tecrübe kazanmıştır.


Whatsapp
scroll up